Okna Prolux


Oknoplast wprowadził do swej oferty nowe autorskie okno PROLUX. Okno to reprezentuje zupełnie nowy kształt i nowe kolory jak np DĄB BIELONY. Więcej ś ...

Okna Prolux Kamienna Góra

NOWOŚĆ PROLUX


Oknoplast wprowadził do swej oferty nowe autorskie okno PROLUX. Okno to reprezentuje zupełnie nowy kształt i nowe kolory jak np DĄB BIELONY. Więcej światła zapewnia również, nie spotykany dotychczas na rynku Polskim, nowy maksymalnie wąski słupek ruchomy o szerokości jedynie 11 cm z centralną klamką gdzie zysk światła będzie większy o 33% w stosunku do obecnych okien. Okno posiada nowe super estetyczne uszczelki.

Nowy system PROLUX dostępny jest również z niewidocznymi okuciami MULTI POWER, które jeszcze bardziej podkreślają jego wyjątkowe kształty. Poprzeczka w skrzydle pozwala na podkreślenie aranżacji wnętrza oraz swobodny podział dzięki któremu możemy nawiązać do pozostałych konstrukcji w budynku. Jeżeli dojdzie do uszkodzenia szyby, dzięki poprzeczce wymieniamy tylko uszkodzony element, bez konieczności wymiany całej szyby np. w drzwiach balkonowych. Niski próg (WIN STEP) o wysokości 20mm to znakomite rozwiązanie do drzwi balkonowych. Ułatwia codzienne przechodzenie na balkon lub taras, minimalizując ryzyko potknięcia przez dzieci lub osoby starsze.

W systemie PROLUX można zastosować również funkcjonalne systemy przesuwne PSK-Z oraz PSK ATRIUM zapewniające optymalne wykorzystanie powierzchni w obrębie wyjść balkonowych i tarasowych. Zastosowanie nadbudowy skrzydła („kopniak”) pozwoli zminimalizować ryzyko stłuczenia szyby poprzez kopnięcie. Zalecane szczególnie w drzwiach balkonowych.