Dodatki Okienne


Nowatorski system JB-D jest regulowanym systemem montażu okien w strefie izolacji termicznej ścian budynków - SFS JB-D.Jest to idealne rozwiązanie ...

Dodatki Okienne Kamienna Góra

System JB-D


Nowatorski system JB-D jest regulowanym systemem montażu okien w strefie izolacji termicznej ścian budynków - SFS JB-D.Jest to idealne rozwiązanie dla inwestorów których celem jest budowa domów energooszczędnych i pasywnych, ale również swoje zastosowanie znajduje w standardowym budownictwie.Montaż okien i drzwi w przestrzeni izolacji ścian budynku z wykorzystaniem systemu JB-D jest prosty, szybki, niezawodny i bezpieczny.

Nawiewniki - Aereco i Ventair

Nawiewniki powietrza stanowią elementy systemu wentylacyjnego zapewniające właściwy napływ świeżego powietrza do pomieszczeń. Przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach wyposażonych w wentylację grawitacyjną lub mechaniczną wywiewną. Posiadają samoczynnie działający regulator przepływu (reagujący na różnicę ciśnień), dzięki któremu ilość nawiewanego powietrza jest stała, niezależna od warunków atmosferycznych (wiatr, zimno).

Nawiewniki te posiadają dodatkowo możliwość ręcznego regulowania wielkości przepływu do zamknięcia włącznie. Należą one do grupy nawiewników szczelinowych montowanych w górnych, poziomych profilach konstrukcyjnych okna.Składają się z dwóch elementów - czerpni powietrza montowanej na zewnątrz oraz regulatora montowanego po wewnętrznej stronie okna. Elementy te połączone są szczeliną wykonaną w profilach okna, umożliwiającą przepływ powietrza.

Rolety Materiałowe i Plisy

To bardzo praktyczny a za razem elegancki sposób zasłaniania okien zapewniający intymność wnętrza. Jest to doskonałe rozwiązanie służące do regulacji oświetlenia z zewnątrz a jednocześnie ciekawy element dekoracji wnętrza. Bardzo bogata oferta rozwiązań systemowych mechanizmów sprawia, że nasze rolety doskonale komponują się z wnętrzami użytkowymi i mieszkalnymi.

Polecamy wiele systemów, modeli i rozwiązań firm:

  • PERFECTA
  • MAGNUM COLOR
  • FART PRODUKT