Bramy garażowe Wiśniowski


Do naszego asortymentu włączyliśmy bramy garażowe marki Wiśniowski, które spełniają najwyższe standardy i gwarantują doskonały efekt wizua ...

Bramy garażowe Wiśniowski Kamienna Góra

Marka Wiśniowski od 20 lat produkuje bramy garażowe o różnej konstrukcji i najnowocześniejszych systemach otwierania.


Do naszego asortymentu włączyliśmy bramy garażowe marki Wiśniowski, które spełniają najwyższe standardy i gwarantują doskonały efekt wizualny. Bramy Wiśniowski to synonim produktów najwyższej jakości, dlatego też decydując się na zakup bram garażowych tej marki, zyskają Państwo produkt powstały na drodze najnowocześniejszych technologii, których najwyższy poziom został potwierdzony odpowiednimi europejskimi certyfikatami i atestami. Doświadczenie w branży budowlanej pozwala firmie stałe rozbudowywać ofertę o nowe modele, wersje kolorystyczne oraz innowacyjne systemy otwierania i zamykania bram garażowych. Wszystkie te zalety sprawiają, że warto zainteresować się bramami od uznanego producenta, który od kilkudziesięciu lat dostarcza produkty dla Klientów indywidualnych oraz dla przemysłu.

Systemy otwierania bram garażowych

Oferujemy bramy garażowe – stalowe i aluminiowe — wyposażone w różne technologie otwierania, dzięki czemu można je dopasować do własnych potrzeb, wygody czy też ilości wolnej przestrzeni w obrębie garażu. Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie to modele:

  • segmentowe
  • roletowe
  • uchylne
  • rozwierane
  • podwieszane
  • przesuwne
  • skrzydłowe.

Nasze bramy garażowe Nice oraz Wiśniowski są wyposażone w zaawansowaną automatykę do bram garażowych, która znacznie ułatwia codzienne użytkowanie. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy zarówno w zakresie składu stosowanych materiałów, jak i technik produkcyjnych, co pozwala zachować sprawność bram garażowych na około 15 lat.