Markizy


Lubisz spędzać na tarasie swojego domu czas z rodziną i przyjaciółmi? Koniecznie zdecyduj się na markizę tarasową lub balkonową. Takie rozwiązan ...

Markizy Kamienna Góra

Taras w klimacie gorącego Południa...


Lubisz spędzać na tarasie swojego domu czas z rodziną i przyjaciółmi? Koniecznie zdecyduj się na markizę tarasową lub balkonową. Takie rozwiązanie kojarzy się przede wszystkim ze słonecznym południem Europy, gdzie markizy dają mieszkańcom ochronę przed palącym słońcem. Markizy tarasowe zyskują coraz większą popularność również w Polsce – chronią przed upałem, a do tego są piękną ozdobą domu.

Kto powinien zdecydować się na markizy tarasowe? To świetne rozwiązanie na tarasy domów jednorodzinnych, balkony o bardzo dużej powierzchni oraz ogródki restauracyjne. Trwała tkanina, dostęp w szerokiej gamie pięknych kolorów oparta jest na wysokiej jakości konstrukcji. Specjalny mechanizm umożliwia proste i szybkie rozkładanie i składanie markizy.

Jakie są główne zalety markiz tarasowych?

  • Obniżenie temperatury we wnętrzu budynku
  • Zmniejszenie kosztów klimatyzacji
  • Ochrona przed niedużym deszczem
  • Dodadzą uroku i klimatu każdemu budynkowi
  • Ochrona przed promieniami UV

Dzięki markizie możecie korzystać z uroków tarasu podczas upalnych dni, a także w czasie niewielkich opadów deszczu.

Markiza – Jelenia Góra, Wałbrzych

Odwiedź nasz salon i poznaj atrakcyjną ofertę markiz, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy. Siedziba naszej firmy mieści się w Kamiennej Górze, ale działamy również na terenie Wałbrzycha i Jeleniej Góry.