Drzwi PCV i aluminiowe


Decyzja o zakupie i montażu drzwi zewnętrznych czy wewnętrznych to zazwyczaj wybór na lata. Dlatego też oferujemy Państwu wyłącznie najlepsze ...

Drzwi PCV i aluminiowe Kamienna Góra

W ofercie naszej firmy znajdują się drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, które są wyjątkowo piękne i trwałe.


Decyzja o zakupie i montażu drzwi zewnętrznych czy wewnętrznych to zazwyczaj wybór na lata. Dlatego też oferujemy Państwu wyłącznie najlepsze modele drzwi do Waszego domu. Jesteśmy przekonani, że tak jak nas zachwycą Państwa innowacyjne konstrukcje wykonane z PCV i aluminium o doskonałych parametrach technicznych, termoizolacyjnych i akustycznych. Drzwi dostępne w naszym asortymencie są również wyjątkowo piękne. Mamy eleganckie modele utrzymane w klasycznym stylu, ale również z interesującymi elementami dekoracyjnymi, które dopiero zdobywają rynek, a dzięki którym Państwa dom lub mieszkanie zyska niepowtarzalny, nowoczesny wygląd. Możliwość montażu przeszkleń i naświetleń dodatkowo zwiększa możliwości aranżacyjne.

Elementy konstrukcyjne, które ułatwiają montaż drzwi zewnętrznych

Do asortymentu KAMA System należą drzwi wykonane z płyt PCV wypełnionych pianką o wzmocnionej konstrukcji, które zapewniają bezpieczeństwo oraz trwałość na wiele lat użytkowania. W kwestiach technicznych i estetycznych dotyczących drzwi zewnętrznych oraz bram garażowych stawiamy na jakość i uniwersalność, do naszych drzwi wejściowych można montować bowiem wszystkie dostępne w sprzedaży klamki, zamki i okucia.

Profile drzwiowe drzwi zewnętrznych są wyposażone w szereg elementów, które ułatwiają ich bezproblemowy montaż oraz eksploatację. Elementami tymi są:

  • zaspawane łączniki
  • wzmocnione skrzydła
  • uszczelki oporowe
  • izolowane progi
  • grube przekroje profili
  • zabezpieczenia antywłamaniowe.

Wymienione elementy konstrukcyjne wpływają na niezawodną funkcjonalność, odporność na obciążenia statyczne, najwyższą stabilność i wytrzymałość. Ponadto chronią przed deszczem i chłodem oraz praktycznie uniemożliwiają włamanie.