Okna PCV


Okna PCV na zamówienie to obecnie najchętniej wybierane przez Klientów modele okien. Poznaj wszystkie zalety okien wykonanych z PCV!Do zakresu naszy ...

Okna PCV Kamienna Góra

Najlepsze produkty - nowoczesne technologie


Do zakresu naszych usług należy montaż okien PCV, które obecnie cieszą się ogromną popularnością. Popularność wśród Klientów wynika z doskonałych parametrów technicznych okien plastikowych oraz szeregu innych zalet. Zaawansowana technologia produkcji, energooszczędność i funkcjonalność to tylko niektóre z atutów okien PCV. Unikalne cechy materiału PCV zapewniają najlepszą jakość, bardzo wysoką funkcjonalność oraz świetną izolacyjność cieplną oraz akustyczną w oknach pasywnych. Okna tego typu cechuje również szereg innych opcji umożliwiających indywidualne kształtowanie wyglądu okna.

Czym charakteryzują się okna z naszej oferty?

Profile okien dostępnych w naszym sklepie nie zawierają substancji toksycznych takich jak ołów. Ponadto są produkowane z wysoko udarowego, niespienionego PCV co pozwala na zachowanie idealnie białego koloru na długie lata eksploatacji. Wszystkie nasze okna wyposażone są w najwyższej jakości okucia firm MACO i SIEGENIA. W oknach umieszczone są szyby zespolone typu: thermofloat, pakiety dwu, trzy, a nawet czteroszybowe. W ofercie mamy okna plastikowe antywłamaniowe, ornamentowe, refleksyjne, ze szprosami i ciepłą ramką według indywidualnych życzeń Klientów. Przy montażu okien warto od razu dobrać odpowiednie parapety okienne i w ten sposób uzyskać spójną formę i kolorystykę budynku.

Nasze okna charakteryzuje:

  • wysoka jakość wykonania
  • idealna ochrona akustyczna
  • wysoka ochrona termiczna
  • bezpieczeństwo
  • łatwość montażu i konserwacji.

Montaż okien ekologicznych

W sprzedaży mamy najnowocześniejsze na rynku modele okien. W trakcie ich produkcji wdraża się szereg innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na poprawę ich funkcjonalności oraz walorów wizualnych. Oferujemy Państwu między innymi okna PCV o właściwościach energooszczędnych i ekologicznych.

Okna ekologiczne to takie, w których zastosowany plastik nie zawiera kadmu i ołowiu. Dawne technologie wymagały stosowania tych substancji, aby ustabilizować kolor. Obecnie taka procedura nie jest już konieczna, a o nowoczesnych oknach można mówić, że są ekologiczne, ponieważ dla utrzymania koloru zawierają jedynie bezpieczne związki wapnia i cynku.

Zaletą takich okien jest możliwość ich montażu w standardowych budynkach mieszkalnych, ale również w pomieszczeniach dla osób z problemami alergicznymi i astmatycznym, w budynkach oświatowych czy służby zdrowia. Dodatkowym atutem okien ekologicznych jest możliwość ich całkowitej utylizacji, co nie pozostaje bez znaczenia dla osób dbających o środowisko.

Energooszczędne okna z PCV

Do wartych podkreślenia cech naszych okien należy również energooszczędność. Modelami okien, które umożliwiają znaczne zmniejszenie kosztów ogrzewania, są np. Okna Passiv-line ULTRA, Okno Passiv-line PLUS czy Okna PCV Ideal 8000. Podobnie jak nowoczesne drzwi z PCV i aluminium okna te cechują się najwyższą izolacją termiczną i akustyczną. Uzyskano je poprzez klejenie szyb o odpowiednim współczynniku przewodnictwa okna referencyjnego. Kolejnym rozwiązaniem technicznym, które znacznie poprawia właściwości termiczne okien, jest montaż wzmocnionych włóknem szklanym wkładek termoplastycznych. Termikę okien zwiększa również użycie potrójnych zestawów uszczelek, a także wypełnianie komór pianą poliuretanową.